פאנל מומחים

המעטפת החזקה שלך לצמיחה עסקית

מטרות פאנל המומחים

  • לעזור ליזמים כמוך וסטארטאפים בתחילת דרכם!
  • ליצור הזדמנויות, שיתופי פעולה והשקעות מבוססות Win Win
  • להזניק אותך קדימה – דורשים בחזרה רצינות מיקוד ומקצועיות
  • להכיר באירועים מגוונים, וובינרים מקצועיים ובצמתים החשובים ביותר בדרך

אנחנו פה בשבילכם

פאנל המומחים וצוות Zero21

פרופ' דפנה קריב

תחום מומחיות:

יזמות, הקמת סטארטאפים, יזמות נשית, הקשר עם האקוסיסטם

אודות:

פרופ' דפנה קריב היא חברת סגל ויו"ר המחקר בבית הספר אדלסון ליזמות וראש התואר הכפול יזמות-מינהל עסקים באוניברסיטת רייכמן. בנוסף, יו"ר המחלקה ליזמות וחדשנות במכללה למינהל. פרופ' קריב הוא מחברם של שבעה ספרים אקדמיים, על יזמות נשית, יזמות חברתית, חינוך ליזמות, וניווט סטארט אפים במשברים. בנוסף, פרסמה מאמרים רבים ביזמות בכתבי עת אקדמיים, עם צוותי מחקר מקנדה, אירופה וארה"ב. המחקר של קריב מתמקד בביצועים יזמיים, פסיכולוגיה יזמית, גיוס הון, אקוסיסטם, חינוך ליזמות ומגדר. היא זוכה במספר קרנות מוערכות, כולל קרנות הנציבות האירופית; היא מעורבת במועצות אקדמיות רבות ושגרירה ב-GINSUM (רשת סטארטאפים ישראלית - גרמנית). הקימה וניהלה חממה יזמית וירטואלית אשר חיברה בין מוסדות אקדמיים ברחבי העולם.

פרופ' יורם גדרון

תחום מומחיות:

ניהול מצבי לחץ, ויסות עצבי של מחלות קשות, תכנון מחקרים רפואיים, קידום בריאות ומניעת תסמונת פוסט טראומטית

אודות:

פרופ' לפסיכולוגיה רפואית בפקולטה לרווחה ומדעי הבריאות באוניברסיטת חיפה. למדתי באוניברסיטת חיפה תואר ראשון ובאוניברסיטת דלהאוזי בקנדה תואר שני ודוקטורט. יש לי למעלה מ-120 פרסומים מדעיים ואני חבר מערכת של 5 כתבי-עת מדעיים. מחקריי עוסקים בויסות עצבי וקוגניטיבי של מחלות. אני חוקר כיצד עצב הואגוס מנבא ומגן בפני מחלות קשות פטאליות כמו מחלות לב, שבץ וסרטן. כמו-כן, פיתחתי טיפול הגזור ממדעי המוח למניעת התסמונת הפוסט-טראומטית. לימדתי וחקרתי שנים את התחום של לחץ, התמודדות והסתגלות והכשרתי אלפי סטודנטים ואנשי טיפול בארצות רבות בתחומים אלה.

אור בנון

תחום מומחיות:

גיוס כספים ומימון המונים

אודות:

מייסד ומנכ"ל חברת פיפלביז שנבחר לאחרונה לרשימת הצעירים מתחת ל30 של פורבס. יזם סדרתי בעל ניסיון רב בתחום הניהול.

דניאל גלמן

תחום מומחיות:

ניהול פרוייקטים, ניהול תהליכים, בדיקות תוכנה, גיוס עובדים, ניהול עובדים מרחוק, יזמות ספורט

אודות:

מנהל EMEA של חברת תוכנה TFT המספקת שירותי פיתוח, בדיקות וDEVOPS לחברות בכל העולם. בעבר תיפקד במספר תפקידים ניהוליים כגון מנהל בדיקות, Head of product and operation ו CTO. כחלק מהתפיק ניהול צוותים גדולים בOFFSHORE במספר מדינות - אוקראינה, בולגריה והודו. בנוסף דניאל מתחרה קרוספיט בינלאומי ואף זכה באליפות ישראל בשנת 2021 ומשמש כיעוץ למספר חברות בעולם הSPORTSTECH.

מייק זילברג

תחום מומחיות:

קהילות כמנוע לפיתוח עסקי, הכנה לגיוס הון, GTM

אודות:

מייק הוא יזם ומשקיע אנג'ל. בין הייתר הקים את IS-CL Summit כנס וקהילה בינלאומית לבוני קהילות ואקוסיסטמים, את Communitypros.net סוכנות שיווק למינוף קהילות קיימות כחלק מאסטרטגית GTM ועוד. מייק עובד עם קרן ההון סיכון NFX על פיתוח הקהילה ו value creation. היה דירקטור פיתוח עסקי וקהילה ב BK, חברת ניהול פיננסים לסטארטאפים הגדולה בישראל, היה בצוות המקים של Wework שרונה והוביל את הקמת הקהילה ב Wework באר-שבע, ייסד את המחלקה לצמיחה כלכלית בנגב ובגליל בתנועת אור, היה יועץ אסטרטגי בKPMG, דובר של חברת כנסת, מנהל מותג סטודנטים ב Redbull ועוד. למייק תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון וMBA עם התמחות בחדשנות, יזמות ומערכות מידע.

עומר הררי

תחום מומחיות:

יזמות, ניהול תהליכי פרודוקטיביות בעזרת שימוש והטמעה של מערכות בינה מלאכותית

אודות:

עומר סייע למאות עצמאים ומנכ"לים להצמיח את העסק שלהם על ידי פיתוח אסטרטגיה להתמודדות עם דחיינות פנים ארגונית, הצבת יעדים, פירוקן למשימות והכנסת מערכות מותאמת אישית המבוססות על כלי בינה מלאכותית כחלק מהפעילות היומית של העסק. כקצין לשעבר ביחידות המיוחדות, עומר מביא נקודת מבט ייחודית התומכת בפיתוח תהליכי מנהיגות וניהול עצמי בתחומים המאופיינים בלחץ גבוהה יחד עם בניית אסטרטגיות לייעול ושיפור תהליכים פנים ארגוניים והוצאתם לפועל בצורה שיטתית. עומר מרצה בתחומי היזמות, השימוש בבינה המלאכותית, תהליכי ניהול ופרודוקטיביות. מתנדב כחבר דירקטוריון בארגון PTROA ופועל על מנת לקדם את החיבור בין יזמים ובעלי עסקים לשימוש בטכנולוגיות חדשות.

גיא אברהם

תחום מומחיות:

פיתוח תוכנה, backend, front (web&mobile). ארכיטקטורת מערכות, בניית וניהול צוותי פיתוח גמישים ומצליחים

אודות:

כותב קוד מגיל 16. עוד לפני הצבא לימדתי פיתוח משחקי מחשב. בצבא בוגר קורס תכנות של בסמח ואחריו מפתח תוכנה, ראש צוות ומוביל פיתוח של מערכות ניהול לחימה בחיל האוויר בתחומי הקומנדו והכטב״מ. עבדתי ב Soluto, Pepper, Vim. וכיום מנהל בית תוכנה המלווה חברות סטארטאפ בשלבים הראשונים עד לבניית צוות פיתוח פנימי ומצליח. שמח לייעץ ולעזור ללקוחות Zero21 סביב תכנון מערכות מורכבות, ויצירת תשתיות פיתוח, קוד ותרבות בהתאם לסטנדרט הישראלי המתקדם ביותר.

דורון פרילוק

תחום מומחיות:

ניהול חווית והצלחת לקוח, אופרציה, ייעוץ ארגוני.

אודות:

דורון פרילוק הוא בוגר תואר ראשון בשיווק ומנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן ובוגר תואר שני בייעוץ ארגוני .MSc מאוניברסיטת תל-אביב. מאז 2010 דורון עובד בחברות הייטק כמו Wix.com, Guesty, GlassesUSA.com ובמקביל מספק ייעוץ לחברות בשלבים שונים. החל מבוטסטראפ, דרך סבבי A, B. ועד לחברות בשווי של יוניקורן, דורון מלווה את הארגונים פוני הלקוחות בחברה ועוזר להם להתייעל ולייצר חווית לקוח מיטבית אשר משפרת את כל המדדים העסקיים לאורך ורוחב החברה.

לירון קפלן

תחום מומחיות:

מכירות, שיווק ופיתוח עסקי

אודות:

לירון קפלן, יועץ לצמיחת הכנסות ומכירות עם למעלה מ-15 שנות ניסיון. לירון הוא איש מכירות ושיווק ותיק, שהוביל צוותים במדינות שונות על פני ארבע יבשות, תוך שיתוף פעולה עם ואלקטרוניקה בולטות. בשנים האחרונות הוא הכשיר למעלה מ-1,000 אנשי מכירות ופיתוח עסקי כדי לשפר את המכירה שלהם. נכון לעכשיו, הוא יוצר אסטרטגיות יציאה לשוק וחומרי הדרכה לצוותי מכירות ועורך מפגשי הדרכה חיים ומקוונים. לירון הוא גם המייסד של Eqip.tech, פלטפורמת SaaS המציע פתרונות דיגיטליים ושירותי אוטומציה לתמיכה בצמיחה עסקית.

יהב לוי

תחום מומחיות:

אסטרטגיות חדירה לשוק (G2M), מחקרי שוק ואפיון פרסונות, בניית מצגות משקיעים

אודות:

יהב הוא מומחה באסטרטגיות Go To Market ממוקדות בלקוחות (B2C) עם ניסיון של 20 שנה בהובלת אסטרטגיות מותג ופיתוח כלי מחוברות משתמשים בעסקים גלובליים. ניהל את תחום מחקרי הלקוחות והאסטרטגיה השיווקית בחברת 888 במשך עשור. הוביל מהלכי GTM והרחבת/אופטימיזצית שוק בחברות כגון נטפים, פיוניר, פלייטיקה ואלמנטור. מסייע לחברות פורטפוליו בקרן ההשקעות TAU VENTURES של אוניברסיטת תל אביב לזהות ולהגיע לשווקים חדשים. מנהל את תחום 'הצלחת מיזמים' בסטארטאפ ThinkUp - מנחה ומסייע לעשרות מיזמים משלב הרעיון ועד ההשקעה. מרצה בתואר השני בניהול באוניברסיטת תל אביב, בג'ולט ובשנקר. מנטור מוביל בתוכניות 8200 אימפקט ובאקסלרטור של השב'כ ושל TAU VENTURE.

ניר זכלינסקי

תחום מומחיות:

ייעוץ פיננסי, פיתוח עסקי וניהול

אודות:

בעלים ומנכ"ל של SRI GLOBAL GROUP (קבוצת השקעות, ייעוץ והדרכות), תעשיין וממייסדי איגוד הדירקטורים בישראל (IDU), קבוצה העוסקת ברכישת חברות והשבחתן, ייעוץ מבניית חזון ואסטרטגיה ועד ליווי תהליכים עסקיים וארגוניים בחברות לרבות בקווי הייצור, תמחיר, תפעול, פיננסים וכיוצ"ב. ניסיון עסקי בחברות מובילות לרבות כיהן כמשנה למנכ"ל, פיתוח עסקי וכספים באריסון אחזקות והשקעות, ליווי חברות בתעשייה מסורתית ובתחומי ההייטק ועוד. מכהן כדירקטור או כיו"ר דירקטוריון בחברות ציבוריות ופרטיות מגוונות וביניהם בנק הפועלים, שיח מדיקל, ווסטדייל, סלע לוגיסטיקה, שיכון ובינוי, תעשיות מלח לישראל, אבן וסיד תעשיות, גאון החזקות, אביגדור דויד, אתנה ועוד.

ארז ירושלמי

תחום מומחיות:

יזם ומשקיע הייטק, סופר ומרצה בעולמות המנהיגות הטכנולוגית

אודות:

עוסק בהקמת מיזמי-מופת, תוך מינוף טכנולוגיה ומדע על מנת להשפיע על אוכלוסיות רחבות-היקף. ממובילי "כלכלת המשמעות" בארץ, המסייעת לחברות לבצע גדילה מהירה על ידי הטמעת יסודות ה"קפיטליזם הקשוב" ומנהיגות מוכוונת ייעוד. מחבר הספר "לבירינת", יצירה על-זמנית המתארת את מסעו של האדם .לחשוף ולהבין את ייעודו: התכלית שלשמה בא

מרינה נעמי סמוליאנוב

תחום מומחיות:

מומחית ומרצה בינלאומית לחדשנות ויזמות, יועצת אסטרטגית לחדשנות ובידול בסטארטאפים ייעוץ וליווי בהקמת סטארטאפים, יזמות נשית הכנה לפיטצ' משקיעים בשילוב סטוריטלינג ייעוץ בבניית אסטרטגיית שיווק וגיוס

אודות:

יזמית סדרתית, שימשה בעבר כסמנכ"לית פיתוח עסקי בחברת פינטק גלובאלית. מומחית להטמעת חדשנות בחברות בינלאומיות, במשרדי ממשלה וחברות ביטחוניות. מרצה ליזמות וחדשנות באוניברסיטת רייכמן ובהכשרת מנהלים של אוניברסיטת תל אביב. מנטורית במועדון היזמות "מומנטום", בקרנות, אקסלרטורים ובגוגל ישראל. מייסדת של קהילת הדוברים הגדולה בישראל, חברת הנהלה של ארגון המרצים העולמי VSA- Virtual Speakers Association International . שימשה כדוברת ויועצת פוליטית בכנסת לשעבר ועבדה מטעם המדינה בחמש מדינות.

ניר מלמוד

תחום מומחיות:

ליווי תהליכי גיוס כספים, אסטרטגיות צמיחה, שיתופי פעולה, שיווק דיגיטלי וחדירת שוק (GTM)

אודות:

מנכ"ל מייסד FreshStart, חברת ייעוץ גלובלית המלווה יזמים וסטארטאפים בתוכניות מותאמות לסבבי גיוס, אסטרטגיות צמיחה, וקידום שיתופי פעולה מול תאגידים. שותף-מנהל בקרן הון סיכון שוויצרית Tech Investor Club המתמקדמת בתחומי ה-AI, Data, Marketplace ו-Fintech, וכן שותף בקרן הון סיכון נורווגית Link Capital, המשקיעה בתחומי האנרגיה, ClimateTech, CleanTech תחבורה חכמה ועוד. מנטור במספר אקסלרטורים מובילים בארץ ובחו"ל. חבר דירקטוריון בחברת תחבורה חכמה נורווגית Hayk.

אור מנור

תחום מומחיות:

בניית תכנית עסקית, ניתוח שוק, בניית שותפויות אסטרטגיות

אודות:

מנתחת מערכות מחשוב ומנתחת נתונים מוסמכת. מרצה ומנטורית במרכזי חדשנות באקדמיה ובשוק העסקי : (WOMEN IN TECH - התנועה העולמית, ACT Creative Accelerator מכללת להנדסה שנקר , הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, בבית הספר ליזמות אדלסון (ASE) באוניברסיטת רייכמן. שגרירה בגופי חדשנות גלובאליים : (Women Techmakers (גוגל אירופה), WomenTech Network , AllStarsWomen NFT Club (ארה"ב), WE - Women Entrepreneurship יועצת חדשנות במחלקה לטכנולוגיות מידע והגנת סייבר בצה"ל. מייסדת ומובילת קהילת חדשנות העוסקת בטרנדים טכנולוגיים Innovation Social Club.

אביב ענתבי

תחום מומחיות:

מעטפת שירותי תכנון ופיתוח מלאה ומובילה בתחום פיתוח המוצרים ומתן פתרונות טכנולוגיים בתחומי הנדסת מכונות, אלקטרוניקה, תוכנה, עיצוב וייצור המוצר

אודות:

מנכ"ל ובעלים של חברת Geomatrix. יוצא יחידת 8200 בדרגת סרן, בעל נסיון של כ-25 שנים בתחום הפיתוח המולטי דיספלינארי. אביב הוביל פרויקטים רבים ומורכבים והינו שותף במספר חברות סטארטאפ מצליחות, כחלק ממדיניות החברה להשתלב כשותפה משקיעה במוצרי לקוחותיה. אביב משמש כדריקטור בעמותת "יזמים צעירים" כחלק מרוח החברה לתת מעצמנו לדור העתיד.

ציון חלפון

תחום מומחיות:

יזמות, חדשנות, יצירתיות, פיתוח מוצרים, ניהול ושווק

אודות:

יזם סידרתי ומשקיע, יועץ למשקיעים ויזמים. ראש צוות שבנה ארגונים מהסטארט-אפ ועדההקמה. מקצוען, בעל יכולת פיתוח עסקי חזק המיומן בניהול שיווק, תכנון עסקי, עסקים בינלאומיים, אסטרטגיית יציאה לשוק, יזמות וחדשנות. תעשיין ויצואן,25 שנה מנכ״ל ובעלים של חברת Rotem המפתחת, מייצרת ומשווקת בעולם מערכות בקרה וניהול לתחום החקלאי. מייסד, שותף פעיל של "Ayeka", חללי עבודה משותפים לסטארטאפים. שותף ומנכ"ל חברת כסית אורטופדיה. מייסד שותף של חברה בהקמה Netter - מרכז חדשנות ויזמות בתחומי החקלאות, מזון וקיימות. בנוסף, מתנדב בעמותת ארז העוסקת בהנגשת ספורט אתגרי לנכי צהל, ספורטאים נכים וילדים עם מוגבלויות כגון סקי, רכיבה על אופניים קייקים וקייט-סרפינג.

אלכס שילמן

תחום מומחיות:

מומחה להתנהגות אנושית

אודות:

אלכס הוא פסיכולוג ומומחה לכלכה התנהגותית התחום האפור בין פסיכולוגיה לכלכלה שבו מתרחשות מרבית ההחלטות בחיינו. אלכס עובד עם צוותי חדשנות מדיניות ציבורית ומוצר על בניית מוצרים ושרותים מתאימים לאדם הלא רציונלי. אלכס הוא מרצה מבוקש ומופיע בתקשורת כמומחה להתנהגות אנושית.

אביחי מיכאלי

תחום מומחיות:

ייעוץ אסטרטגי לגיוסי הון, אקזיט טקטי, מיזוגים ורכישות

אודות:

ותק של 25 שנים בתחומי ניהול בכירים בתפקידים של סמנכ"ל שיווק ומכירות ומנכ"ל, אביחי מיכאלי מלווה כיום סטארט אפים, מטעם המשקיעים שלהם, מאתר הזדמנויות רכישה והשקעה לגופים בינלאומיים, ויועץ אסטרטגי לסטארט אפים. במסגרת תפקידו אביחי מתראיין רבות לעיתונות מקומית ובינלאומית בכל הקשור לאקו סיסטם המקומי בעיניים בינלאומיות.

רועי וינברגר

תחום מומחיות:

עורך דין ומשקיע. ייעוץ, ייצוג וליווי של משקיעים, מייסדים וחברות ועם פוקוס חזק על השקעות בחברות מוכוונות טכנולוגיה

אודות:

אני איש של אנשים. בעל ניסיון רב בייעוץ והובלת סבבי השקעה, עסקאות מימון, ומיזוגים ורכישות. עוסק בייעוץ, ייצוג וליווי של משקיעים, מייסדים וחברות בשלבי התפתחותן השונים ובמגוון תעשיות, במהלך העסקים השוטף, דרך התקשרויות מסחריות מהותיות, וכלה באירועי מימון. שותף נאמן לדרך משלב תכנון העסקה הראשונים ועד לסגירה המיוחלת. לאחר שנים ארוכות בפירמות עוה"ד הגדולות - בעל משרד בוטיק שנותן ייעוץ משפטי פרגמטי, יצירתי, ויעיל הממוקד במציאת פתרונות משפטיים - עסקיים השומרים על האינטרסים של הלקוח ועל הסנטימנט החיובי שכל כך חיוני להצלחת העסקה.

שחר גבאי

תחום מומחיות:

פרסום מבוסס פרפורמנס רב ערוצי וניהול מסעות לקוח

אודות:

שותף ובעלים של משרד הפרסום Insight Marketing Solution. בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות שיווק, פרסום ודיגיטל, ובוגר תואר שני בהתמחות מימון ושוק ההון. בעל שנים של ניסיון בבניית תכניות שיווקיות וניהול קמפיינים במגוון הפלטפורמות הדיגיטליות עבור לקוחות קטנים וגדולים ממגוון ענפי המשק. מרצה לשיווק דיגיטלי באירגונים, מוסדות להשכלה גבוהה ובתי ספר מקצועיים.

אלי ספרונג

תחום מומחיות:

ייעוץ משפטי בתחומי הסטארטאפים והטכנולוגיה

אודות:

ראש קבוצת העיסוק בהיי-טק והון סיכון של המשרד. המדורג ע"י צ'יימברס באופן עקבי במדריכים המשפטיים העולמיים. הלקוחות של אלי כוללים קרנות הון סיכון ומאיצים. הוא מתמקד בייצוג יזמים, חברות היי-טק, משקיעים (הון סיכון, תאגידים ואנג'לים) ורוכשים במגוון תעשיות (כולל אינטרנט, מובייל, סייבר, פינטק, ביו-טק ומכשור רפואי, מדיה וביג דאטה). לאלי ניסיון רב בייצוג לקוחותיו במימון, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני ועסקאות והסכמים מסחריים וכן סיוע בתפעול השוטף של חברה, כאשר עיסוקו משתרע על פני כל מחזור החיים של חברות צומחות.

לב קרזינר

תחום מומחיות:

סטוריטלינג, גיוס הון, בניית מצגות, בניית חומרי גיוס, יזמות, Early Stage, מרקטינג

אודות:

מוביל את סרגוס אייג׳נסי המתמחה בבניית סטוריטלינג עסקי לסבבי גיוס שונים - מSAFE ועד להנפקות בורסאיות. לב היה חלק מחברת פיקסל (נמכרה ללוג׳יק) ואוריבי (נמכרה ללינקדאין), בעל רקע מגוון ביזמות הכולל ניהול מוצר ומרקטינג טכני, לצד תיאטרון, מוסיקה ושנים של עשייה משמעותית במשרד הביטחון. כתביו בנושא סטוריטלינג פורסמו במגזינים מובילים כגון TechCrunch ו Geektime.

רינת גרשפלד

תחום מומחיות:

סטוריטלינג אסטרטגי, פרזנטציה ושכנוע

אודות:

יזמת, מומחית לסטוריטלינג אסטרטגי, פרזנטציה אפקטיבית ואומנות השכנוע. משנת 2007 עוזרת למותגים, חברות, מנהלים, בעלי עסקים ויזמים לספר את הסיפור שלהם, להעביר פרזנטציה בביטחון ולהיות דוברים אפקטיביים.