FinTech consulting

התוכנית המושלמת ליזמי – FinTech

תכנית FinTech

בתור יזמי פינטק אנו מבינים שיש אתגרים משמעותיים וספציפים לתחום היזמות הפיננסית.

לכן הקמנו תכנית ייעודית, אשר תעזור לכם לצלוח את האתגרים הקשים ביותר בדרך למוצר עובד בשוק – גיוס הון מוצלח – לקוחות ראשונים ושיתופי פעולה עם השחקנים הגדולים בארץ ובעולם.

האתגרים המשמעותיים בתחום הפינטק: 

רגולציה
שילוב הטכנולוגיה עם החוקים השונים בישראל ובעולם מייצר אין ספור בעיות וקשיים ביישום טכנולוגיות חדשות, יצרנו שת"פ עם טובי המומחים כדי לעזור לכם בתהליכי ההבנה והיישום אל מול הרגולטור תוך הבנת החוקים הרלוונטים לכל מדינה ומדינה

 

גופים מוסדיים
אחד האתגרים  המשמעותיים ביותר הוא לייצר שיח משותף כיזם אל מול גופים ענקיים (ולעיתים) מיושנים, אנו כאן כדי לגשר על הפער ולייצר שיח בונה מול השחקנים המובילים

פיתוח עסקי
פיתוח עסקי יעיל יכול להזניק את הסטארטאפ שלכם קדימה וליצור לכם ייתרון תחרותי משמעותי!  אנו כאן כדי לסייע בבניית התהליך החלק משלב יצירת הסיפור ועד ההובלה שלו יחד אתכם כדי לחזק לכם את היכולות הרלוונטיות להזניק את המיזם שלכם קדימה

אבטחת מידע ופרטיות
נושא הכספים הוא לרוב אחד הנושאים הרגישים ביותר בכל פיתוח טכנולוגי, בעולמות הפינטק שהליבה העסקית היא פיננסית דרישות האבטחה הם גבוהות, אנו יודעים ליישם את התקנים המחמירים ביותר תוך התייעצות עם מומחים עולמיים בתחום

תהליך העבודה בתוכנית

מחקר ורגולציה 

ביחד עם היזמים אנו מתמקדים בנקודות החשובות ביותר עבור הפרויקט ומבצעים מחקר שוק + מחקר רגולציה על מנת להבין את ההיתכנות של המוצר כל זאת אל מול החוקים והתקנות הרלוונטים

איפיון מוצר טכנולוגי

לאחר המחקר אנו ניגשים לביצוע האיפיון הטכני של המערכת המכיל: מחקר טכנולוגי, בניית הפלואו המרכזי והמסכים, לוגיקות של המערכת, התממשקות לצדדים שלישיים, אפיון האדמין ועוד..

פיתוח המוצר 

לאחר שלב האפיון אנחנו מוכנים לצאת לפיתוח - מאשרים תקציב פיתוח סופי ויוצאים לחודשי הפיתוח. שלב זה כולל גם את תקופת הבדיקות, עליה לאוויר, אישור מול החנויות והשקה שקטה של המוצר.

השקה והוצאה לפועל

בשלב זה אנחנו משיקים את המוצר לשוק היעד, מוצאים ביחד אתכם את השותפים הנכונים להשקת מוצר מוצלחת, עוזרים לכם באסטרטגיית השיווק. המטרה היא להשיק בצורה מוצלחת מוצר POC לשוק היעד.

פיתוח עסקי

בכל שלב נרצה לחבר אתכם לגורמים שיוכלו לעזור לכם להתפתח, החל משלב המחקר הו תרצו להבין את הלקוחות או השותפים הפוטנציאליים ועד שלבי ההשקה הו תרצו לחתום על הסכמים רלוונטיים לקידום המיזם

גיוס

לאחר השקה מוצלחת, נפגיש את המיזמים המתאימים עם רשת המשקיעים של Zero21 + GHG במטרה למצוא לכם הון ראשוני אך גם שותפים חזקים לחזון ולדרך.

שותפים לדרך

קצת עלינו

מתמחים במחקר, אפיון, עיצוב מוצרים טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות טכנולוגיות מתקדמות.
המטרה שלנו היא לסייע ליזמים לעבור את השלב הקשה של פיתוח מוצר, משלב הרעיון ועד להשקתו.
בנוסף אנו מתמחים בפיתוח פתרונות AI לעסקים.

קבוצת GHG מעניקה מטריית שירותים פיננסיים מקיפים ומתקדמים.
השירותים כוללים, בין היתר, שירותיי ראיית חשבון ושירותים נלווים, שירותיי חשבות וניהול כספים מותאמים, שירותים כלכליים, וכן פיתוחים טכנולוגיים בתחום הפינטק.
הפירמה שלנו גיל הלוי גולד רואי חשבון ויועצים מדורגת בין 30 משרדי החשבון המובילים בישראל.
בקבוצה מועסקים רואי חשבון, מנהלי כספים כלכלנים, יועצים אסטרטגיים, יועצי מס, מנהלי חשבונות, חשבי שכר ועוד.
אנו מספקים חבילת שירותים מקיפה לכל לקוח בהתאם לצרכיו ולמידותיו.

חברנו ביחד כדי לספק לכם את התכנית המושלמת למיזמי פינטק בישראל

השילוב של גוף פיננסי מוביל וחזק עם גוף טכנולוגי יתן לכם את קרש הקפיצה לשוק הפינטק בישראל ובעולם.

תחומי פעילות רלוונטים

RegTech

Payment Solutions

InsurTech

Crypto

Open banking

Risk management

מתאים לקהלים הבאים:

יזמים בשלב PreSeed

משלב הרעיון ועד לשלב הוכחת הייתכנות וגיוס ראשון + יצירת מוצר ראשוני, עליה לאוויר וגיוס לקוחות ראשונים  נעזור לכם לצלוח את השלב המאתגר הזה בעזרת איפיון ופיתוח מוצר ראשוני, תוכנית פיננסית שמציגה מודל עסקי חזק, מצגת משקיעים ולפעמים גם ONE PAGER  דיוק האסטרטגיה, פיתוח עסקי ותכנית שיווק ראשונית.

יזמים בשלב ה-Seed

דיוק המודל העסקי, יצירת תשתית פיננסית איתנה וחזקה.  יצירת תשתית מוצרית חזקה וסיוע במתן פתרונות בתחום הפיתוח והמוצר.  דיוק האסטרטגיה, חידוד הצעת הערך, יצירת שיתופי פעולה מניבים עם השחקנים הגדולים במשק.  בשלב זה ננתח ביחד אתכם את המצב, מה יש ומה חסר לכם כדי למנף את המיזם להצלחה בתחומי התוכנה, פיתוח עסקי, שיווק, וגיוס כספים מוצלח.

יזמים בשלב ה- ROUND A

גייסתם כבר סכום משמעותי, והמשקיעים רוצים לראות תוצאות!  נוכל לבדוק יחד אתכם  שהיסודות שלכן מוצקים, לחדד את האסטרטגיה, GO2M ובעיקר לעבור על המספרים, לבחון תקציב מול ביצוע תחזיות, לבחון שכל המבנה הפיננסי שלכם יעיל וטוב, הנהלת החשבונות מנוהלת כנדרש והחברה מוכנה לשלב הscale ,נוכל לסייע לכם לייצר EXECUTION!  נשתמש ברשת הקשרים שלנו לחבר אתכם לכל מי שיכול לעזור לכם להתפוצץ.

יצירת קשר

וכמובן שאתם מוזמנים להרים צלצול

054-9670202